Sayin Hocam, Dayim 49 yasinda, bel amelyatindan 10 gün sonra, akciger emboli hastaligi tehsisi kondu..

Sayin Hocam, Dayim 49 yasinda, bel amelyatindan 10 gün sonra, akciger emboli hastaligi tehsisi kondu. iki gün hastanede Antibiotikum tedavisi yapildi. Dayimin daha öncesi CRP'si 21 di, simdi 13.2 ye indi. Risk durumunu nedir? Normalde kac da olmasi gerekir? Cevabiniz icin simdiden tesekkürler, Hocam

Tahlil.com Cevabı : Akciğer embolisi geçirmiş olması önemlidir, nedeni araştırlmalı ve yakın takipte tedavi olması gereklidir, en az 1-2 yıl kan sulandırıcı tedavi alması gerekir..