Sayın hocam en son yapılan tahlil sonuçlarım Hbs Ag Pozitif 82.2963 (Normal değer 0 - 0.9)?

Sayın hocam en son yapılan tahlil sonuçlarım Hbs Ag Pozitif 82.2963 (Normal değer 0 - 0.9). Anti HBE POZITIF 26,870 (Normal değer 0- 0,9) .. Anti Delta Total 0,438 NEGATIF (Normal Değer < 0,9) Hocam Tahlil sonuçlarım yüksek mi. Hbs Ag nın her yıl biraz daha yükselmesi ne anlama geliyor. ޞžimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B taşıyıcısısınız. HBV DNA testi bu konuda daha çok fikir verecektir