Sayın hocam, girdigim iliskiden 45 gün sonra yaptırdıgım hiv testinde sonuç; 0,07 negatif cıktı. Tekrar test yaptırmam gerekiyor mu?

Sayın hocam, girdigim iliskiden 45 gün sonra yaptırdıgım hiv testinde sonuç; 0,07 negatif cıktı. Tekrar test yaptırmam gerekiyor mu? Bu sonuca ne kadar güvene bilirim?

Tahlil.com Cevabı : Sonuca güvenebilirsiniz gittiğiniz doktor tekrar test istemediği sürece yaptırmanıza gerek yok.