Sayın hocam yaşım 34 bir senedir olmadı eşim çatlatma iğnesi oldu?

Sayın hocam yaşım 34 bir senedir olmadı eşim çatlatma iğnesi oldu ilaçla tedavi oldu olmadı.teşekkür ederim.perhiz 7.gün 4 ml ph:7,8 likefikasyon sür:35 dak, viskosite normalgri-opak, 1.saatte hızlı ileri:%20 yavaş ileri:%10 yerinde har:%15 har.siz:%55 27 mil.gros anomali:%70 lökosit 0,6 yuvarlak 3

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli spermlerin oranı düşük.Bu da istenen bir durum değil.Üroloji bölümüne başvurmalısınız.