Sayın uzmanlar bu test sonuçlarına yorumunuzu rica ediyorum.

ferritin 26,80 ng/ml referans: 30-400 TSH 5,29 uIU/mL referans 0,270-5,010 total PSA 4,96 ng/ml referans < 4,0 free PSA 0,37 ng/ml referans <1,000 Sayın uzmanlar bu test sonuçlarına yorumunuzu rica ediyorum. Buna göre sonraki aşamada ne yapmalıyım, bu sonuçlar endişe verici mi. Saygılar

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi problem görünmüyor, Hemoglobin değeriniz (Hgb) normal ise sorun yoktur..