Selam hocam benim eklem ağrılarım cok şiddetli olduğu için bu tahlilleri yaptırmıştım.

Selam hocam benim eklem ağrılarım cok şiddetli olduğu için bu tahlilleri yaptırmıştım. ama wbc yüksekliği lösemi de yükselirmiş biraazda korktum acıkcası birde eklem romatizmam var mı? şimdiden TEŞEKKÜRLER WBC:15.43 HGB:10.2 HCT:31.8 MCV :78.1 RDW:16.8 LYM:4.5 NE:9.92 MONO:0.93 SEDİMANTASYON 60DK:35

Tahlil.com Cevabı : WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.WBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu