. Semen arkadanizi konusunda düşüncelerinizi almak istiyorum

Merhaba Öncelikle Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.Semen analizi düşüncelerinizi almak istiyorum.Miktar: 2 MLPh: 8.0Likefaksiyon süresi (37C): 30Viskosite: NORMALGörünüm: Gri-Opak1. Saatte Hareketli Sperm Yüzdesi: 45Hızlı ileri Hareketli: 10Yavaş İleri Hareketli: 20Yerinde Hareketli: 15Hareketsiz: 55Sperm Sayısı: 32Anormal Morfoloji Yüzdesi: 65Yuvarlak Hücre: 1-2Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Normal morfolojili spermlerden bahsedilmemiş raporda.Daha açıklayıcı bilgilere gerek var.