Semen arkadanizi sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

 Semen analizi sonuçlarım: Hacim:4.5 ml,Likeifikanasyon Süresi :25 dk. ,Viskozite:normal,Agglütinasyon:negatif,pH:7.2,Spermatozoa sayısı:55 milyon,Toplam spermatozoa sayısı:247 milyon,ileri hareketli:%42,Yerinde hareketli:%4,Hareketsiz:%54,lökosit:300000 yorumlarsanız sevinirim iyi akşamlar

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değerlerde problem görülmüyor.