Serbest T4 değeri 0,83 çıktı. Sıkıntı var mı?

Merhaba, oğlum 6 yaşında, doğumda oksijensiz kalması sebebiyle cp'li, aynı zamanda dirençli epilepsisi var, 4 yıldır convulex ve firisium tablet kullanıyor, 16,01,2014 tarihli serbest t4 değeri 0,83 çıktı, referans değerleri 0,89-1,76 önceki ölçümleri 0,72 ve 1,06 sıkıntı olabilir mi? tşk ler.

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki değerlerine göre bir değişiklik yoktur..