Sertleşme sorunu yaşıyorum.Sertleşme olduğunda da erken boşalma oluyor.

Sertleşme problemi yaşıyorum ve sertleşme uzun sürmüyor sertleşme olduğunda da erken boşalma oluyor…Sertleşme süresi çok kısa  bende virigen ve nolvadex alıyorum faydası olur mu..

Tahlil.com Cevabı : İlaçları doktor önerisiyle aldıysanız, faydalı olacağını umuyoruz.Burada önemli olan ise, sertleşme sorununun nedenine yönelik gerekli tahlil ve muayenelerin yapılıp yapılmadığı.Sertleşme sorunu, nedenleri ve tedavisi konusunda, sitemiz yazarı Prof.Dr. Önder Yaman’ın aşağıdaki yazısını okumanızı öneriyoruz.Sertleşme  ve Ereksiyon Bozukluğu