Sevgilim arkadan ilişkiye zorladı beni ve 5-6 saniye sürmeden kurtardım kendimi. Gebelik riski nedir ?

Ben 20 yaşındayım. 26-27 nisan arası sevgilim an*l ilişkiye zorladı beni ve 5-6 saniye sürmeden kurtardım kendimi. aynı şeyi birkaç kez daha denedi 5-6 saniyeliğine ve yine istemedm ben. Boşalmadığına emin. Ben yine de korkuyorum. Gebelik riski nedir ? Ya da boşaldıysa da eğer ne olur?

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişkilerde gebelik riski yoktur canım için rahat olsun. Spermin vajinaya temasında gebelikten bahsedilir. Dikkatli olmanızı öneririz.