Sevgilim ilk once vajinama girmeden yuzeysel surtundur ardinda arkadan girmeye calisti ancak giremedi

Sevgilim ilk once vajinama girmeden yuzeysel surtundu ardinda arkadan girmeye calisti ancak giremedi ardindan belime bosaldi vajinama gelmedigini soyluyor ancak halime kalma riskim var mi?

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme ve benzeri  ilişkilerde boşalma oduğunda  hamilelik ihtimali pek mümkün değildir.Gebelik ihtimal ve olasılığı yönünden dikkat edilmesi gereken husus ise, meninin vajinaya girmemiş olmamasıdır.Eğer vajinaya temas şüphesi var ise, adet gecikmesi olup olmadığına bakılmalıdır.Böyle bir durum var ise, her ne kadar gebelik olasılığı çok düşük olsa da, içinizin rahatlaması için gebelik testi yapılabilir.Konuya dair Tahlil.com doktorlarının yazılarını ve sorulmuş benzer sorular ile uzmanlarımızca  verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.Sürtünerek ilişkilerde hamilelik şansı nedir?Hamilelik nasıl oluşur, nasıl anlaşılır?

K********** :

Hocammm lütfen beni aydınlatırmıısnz erkek arkadasım kucağına aldı beni ancak üzerimizde pantolonlarımız vardı onunda benimde ben pantolumda ıslaklık hissetim boşalmadığını söylüyo ama eğer boşalmış olsa bile koy pantolumdan içindede ince çamaşırımdan hamile kalırmıyım nolur bısey soyleyin

Cevap:

Anlattığınız gibi bir ilişki sonrası hamilelik ihtimali olmadığını söyleyebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.