Vajinaya sperm kaçsa bile illa hamile kalınacak diye bir kesin bilgi var mı mümkün mü bu ?

iyi akşamlar,arkadaşımla bir ilişki yaşadık pen*s vajinama girdi fakat boşalma olmadı tam da bilmiyorum boşalma olsaydı ben fark eder miydim yada zevk suyu gelmiş ve sper içermiş olabilir mi ?bakireyim...vajinaya sperm kaçsa bile illa hamile kalınacak diye bir kesin bilgi var mı mümkün mü bu ?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm teması olduğunda kesinlikle hamilelik oluşacak diye bir durum söz konusu değil ancak bu durumda hamileliğin oluşma ihtimali vardır. Önerimiz adet tarihinizi takip etmeniz, bir gecikme yaşarsanız gebelik testi yaptırarak durumu netleştirmenizdir.