Sevgilimin adeti düzensiz bazen 4 ay bile olmadığı olabiliyormuş?

Sevgilimin adeti düzensiz bazen 4 ay bile olmadığı olabiliyormuş ilişkiye girdik ve gelmesi gereken tarihten 10 gün sonra gebelik testi yaptık negatif cıktı ertesi gün bir daha yaptı gene negatif cıktı,15 gün oldu göğüslerde şişkinlik ve dokununca ağrı olduğunu söylüyor acaba adeti geliyor olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bahsettiğiniz belirtiler adet öncesi belirtiler olabilir. Kız arkadaşınızın adet düzensizliğinin sebebini belirlemek için ilgili doktora giderek muayene olmasını tavsiye ederiz.