Sevgilimin pen*sine dokundum ucunda zevk suyu vardı. Hamile kalma riskim nedir?

Sevgilimin pen*sine dokundum ucunda zevk suyu vardı fakat sol elimle dokundum. Bir süre sonra, iki elim de kuruyken kilodumu sıyırdım elim vajinamın üstüne denk geldi orada da herhangi bir ıslaklık yoktu. Bunu ise sağ el. Hamile kalma riskim nedir?

Tahlil.com Cevabı :  Risk bulunmuyor.