Sevgilimin pen*sini temizlendiği peçeteyle vajinamı sildim.Hamile miyim?

Hocam sevgilimle arkadan ilişkiye girdik kondom kullanarak çıkardıktan sonra sevgilim peçeteyle pen*sini temizledi ayni peçeteyle bende kendimi temizledim ve vajinamada sürttüm acaba hamile kalır mıyım peçetede zevk suyu yada sprem vardı .

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm teması varsa azda olsa gebelik ihtimalide var demektir.Adet kanamasında 7 günü aşan bir gecikme durumunda gebelik testi yaptırabilirsiniz.