Sürtünme yaşadım hamile kalmış olabilir miyim?

Merhaba. Nişanlımla sürtünme yoluyla bir sevişme yaşadık. ilişki ve boşalma olmadı sadece sürtünme. İlişkiden 10 gün sonra kan tahlili yaptırdım negatif çıktı. Acaba testi tekrarlamam gerekir mi ? Hamile olma ihtimalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklı bu sorularla çok karşılaşmaktayız ve Tahlil.com olarak okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz.Anlattığınız durumda hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Gebelik testide bu sonucu desteklemektedir.Sitemizde bu konuyla ilgili cevaplanmış birçok soru bulunmaktadır.Bu soruların cevaplarından detaylı bilgi edinebilirsiniz .