Sevgilimin pen*siyle oynadım sonra kendime dokundum bir şey olur mu?

Sevgilimle biraz yakınlaştık aslında sadece onun pen*sine dokundum elimle biraz oynadım ama beyaz bi sıvı gelmedi zevk suyu geldi mi bilmiyorum bundan 10 dk sonra elim birkaç saniyeliğine vajinama değdi hamilelik olasılığı nedir?

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir durumda gebelik oluşma ihtimali yoktur.