Son adetim 4 mayısta gördüm 20 mayısta sevgilimle prezarvatifli ilşkiye girdim ilişkiden 2 saat sonra ella hap içtim?

 Son adetim 4 mayısta gördüm 20 mayısta sevgilimle prezarvatifli ilşkiye girdim ilişkiden 2 saat sonra ella hap içtim ama 2 aydır adetim gelmiyor hamilemiyim acaba

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası regl gecikmesi hamileliğin en önemli belirtilerindendir. Ancak gecikmenin başka nedenleri de olabilir. Bir kadın doğum uzmanına başvurmanızda fayda var.