Sevgilimle 4-5 gecedir çıplak bir sekilde sürtünme yoluyla birşeyler yasıyoruz. Bakireyim. Adetim düzenli değildir

Sevgilimle 4-5 gecedir çıplak bir sekilde sürtünme yoluyla birşeyler yasıyoruz. Bakireyim. Adetim düzenli değildir normalde de Temmuz da 11inde Ağustos'ta 7sinde olmuşum. Bu ay olmadım henüz. Sevgilim boşalıp bosalmadıgından emin degil. Çamaşırımda ıslaklık vardı dedi. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme ve benzeri  ilişkilerde boşalma oduğunda  hamilelik ihtimali pek mümkün değildir.Burada dikkat edilmesi gereken nokta meninin vajinaya girmemiş olmamasıdır.Konuya dair aşağıdaki bağlabtılardaki yazılarımızı ve sorulmuş benzer sorular ile uzmanlarımızca  verilmiş ecvapları okumanızı öneriyoruz.Sürtünerek ilişkilerde hamilelik şansı nedir?Hamilelik nasıl oluşur, nasıl anlaşılır?