Sevgilimle arkadan ilişki yaşadık.ertesi akşam adet gördüm.ilşkiden 33 gün sonra ultrasonla baktırdım herhangi bir şey çıkmadı?

 Sevgilimle an*l ilişki yaşadık.ertesi akşam adet gördüm.ilşkiden 33 gün sonra ultrasonla baktırdım herhangi bir şey çıkmadı.adetim 2 gün gecikti 27sinde olmam gerekti ama adet belirtileri var şu an hamile kalma olasılığım var mı?

Tahlil.com Cevabı : Henüz bir şey söylemek için erken. Gecikme bir haftayı geçerse tekrar muayeneye gidilmesini öneririz.