Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ve ön sıvı gelmiş olabilme korkusundan ertesi gün hapı aldım?

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ve ön sıvı gelmiş olabilme korkusundan ertesi gün hapı aldım ve kan testi yaptım.Sonuç 0.14 çıktı adet dönemimden 1 hafta önce adet oldum ve adetken test yaptırdım 0.25 çıktı.hamilelik belirtileri var.ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası regl görüldüğünden hamileliği düşündürecek bir durum bulunmuyor.