Sevgilimle geçen ay ikimizdede iç çamaşırı varken sürtünme yaşadık zamanında adet olduğunu söyledi ?

Sevgilimle geçen ay ikimizdede iç çamaşırı varken sürtünme yaşadık zamanında adet olduğunu söyledi fakat bu ay adet dönemine yaklaşırken kahverengi bir akıntı geldiğini söyledi. akıntı hamilelik göstergesi midir lutfen

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası regl görmesi hamilelik ihtimalini ortadan kaldırır. Regl öncesi veya sonrası kahverengi akıntı olağandır.