Sevgilimle geri çekilme yöntemi ile ilişki yaşadık. Pembe akıntısı oluştu. Hamile olabilir mi?

Merhaba, Kız arkadaşımın adeti Aralık'ın 30'u gibi başladı 3-4 gün sonra bitti. Ayın 5'inde geri çekilme yöntemi kullanarak ilişkiye girdik. İlişkiden bir kaç gün sonra pembe renkli bir sıvı gelmeye başladı. Yaklaşık 1 hafta olacak ve hala akıntısı var. Hamile olabilirmi? 1-2 günde belli olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Geri çekilme yöntemi ile yaşanılan ilişkilerde hamilelik oluşumu söz konusu olabilir. Kız arkadaşınızın adet tarihinde bir gecikme yaşanırsa (yaklaşık 1 hafta kadar) gebelik testi yaptırarak daha net cevaplara ulaşabilirsiniz.