Sevgilimle ilişkim oldu ve ilişkiden 23 gün sonra(adet gecikmesinden 6 gün sonra) kan testi yaptırdım negatif cıktı.

Sevgilimle ilişkim oldu ve ilişkiden 23 gün sonra(adet gecikmesinden 6 gün sonra) kan testi yaptırdım negatif cıktı. Adetim 14 gün gecikti ve 14. günde az kanamalı normalden kısa süren bir adet gecirdim.Bunun hamilelikle bir ilişkisi olabilir mi? Hamile olma riskim varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Yaptığınız testlere göre hamilelik yok, bu gecikmeler için bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.