Sevgilimle ilişkiye girdik boşaldım iyice temizledim. 5 dk sonra 2. ye başladık?

Sevgilimle ilşkiye girdik boşaldım iyice temizledim. 5 dk sonra 2. ye başladık pen*sim üstüne oturdu hiç hareket etmedik 10 15 dk kadar içinde durdu pen*simin içinde meni kalmış olabilir mi ? pen*sim yumuşadıkça sevgiliminin vajinasına meni salgılamış olup hamile bırakabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Düşük bir ihtimal olsa da prostat sıvısı salgılamış olabilir. Bu durumda hamilelikte düşük ihtimal.