İlişki sonrasında adet olmadım. Hamile miyim?

Merhabalar en son adetim 16 temmuzdu . 3 ağustosta beraberliğimiz oldu esimle 27 saat sonra ertesi gün hapı kullandım yan etkisi olmadı kanama bile .adetim öyle çok düzenli değildir ama adette olmadı. Ve ilişkiden 12 gün sonra evde test yaptım negatif çıktı. adet olamadım ve çok stresliyim hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz bir süre daha devam ederse gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz. Çok daha net cevaplara ulaşacaksınız.