Sevgilimle ilişkiye girdik vajinama girdi içime boşalmadı. Hamilelik oluşur mu?

Sevgilimle ilişkiye girdik vajinama girdi içime boşalmadı fakat o boşaldıktan sonra vajinamda ıslaklık yada dol vardı hamile olma ihtimalim nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız yaşanan her ilişki de hamileliğin oluşması söz konusudur. Adet gecikmeniz olur ise gebelik testi yaptırarak durumu netleştirebilirsiniz.