Sevgilimle İlişkiye girdik. vajinasına 1 kaç defa girip çıktıktan sonra çıkarttım ve sürttüm fakat boşalmadım?

Sevgilimle İlişkiye girdik. vajinasına 1 kaç defa girip çıktıktan sonra çıkarttım ve sürttüm fakat boşalmadım. sonra yinede vajinasını sildik. sevgilim 2 aydır 21 günde bir adet oluyor ve test yaptık negatif çıktı ama kilo almaya başladı son zamanlarda acaba hamile olabilir mi yoksa normal kilo mu ?

Tahlil.com Cevabı : Test negatif ise sadece kilo aldığı için hamilelik var diyemeyiz..