Sevgilimle onceden iliskiye girmedim yani kizlik zarimi acmadim, hamile kalmış olabilir miyim..

Sevgilimle onceden iliskiye girmedim yani kizlik zarimi acmadim Bir kac kere surtunme yolu ile iliskiye girdim sevgilim gec bosaldi benden sonra yani ve adet donemimde gecikme yasiyorum karnimda siskinlik meme uclarimda sertlesme karin agri vs. goruyorum simdi napmaliyim 16 yasindayim cok korkuyrm

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi varsa test yapmanızı öneririz..