Sevgilimle reglimden 1 hafta once surtunme yoluyla iliski yasadik

Sevgilimle reglimden 1 hafta once surtunme yoluyla iliski yasadik ve reglim 5 gun gecikti gebelik testi yaptim negatif cikti normalde 27 gunde bir regl olurdum 34 gun gecti sebebi hamilelik mi dir yoksa baska bi sebepten ötürü müdür ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok denebilir, ancak adet olmazsanız testi 5-6 gün sonra tekrarlayın..

t******* :

Merhabalar sevgilimle 3 ay önce sürtünme yoluyla birşey yaşadık ama ikimizdede çamaşır vardı boşalma olmadı sadece zevk suyu geldi sevgilimden sperm içerebileceğini okudum ilk ay dört gün gecikti sanırım stresten sonra hep normal regl oldum şimdi reglime üç gün var. hamilelik riski varmı yinede

Cevap:

Hamilelikten söz edilemez.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

h*********** :

İç çamaşırlarıyla sürtünme ile hamile olunmayacağını çok okudum Ancak hem sevgilide hem de bende külot vardı benimki danteldi sizce meni sızması ya da hamile kalmak gibi bir durum söz konusu Olabilir mi ilişkiden sonra bir miktar kan geldi adetim yeni bitmişti Kasıklarımda ağrı var ne dersiniz?

Cevap:

Sürtünme yolu ile ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimali yük denecek kadar düşük bir ihtimaldir. Adet tarihinizde bir gecikme olursa gebelik testi yaptırarak durumu netleştirebilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.