Erkek arkadaşım arka bölgeden parmağı ile kendince zevk alıyordu daha sonra bir kaç kere pen*sini değdirdi?

Erkek arkadaşım arka bölgeden parmağı ile kendince zevk alıyordu daha sonra bir kaç kere pen*sini değdirdi ve vajinama doğru bişeyin aktığnı hissettim hamile kalırmıyım adetimde sanki biraz gecikti

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha adetiniz gecikirse gebelik testi yaptırarak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.