Sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık içime girme olmadı arka deliğime doğru sürtünme yolu oraya boşaldı hemen sildim ?

Sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık içime girme olmadı arka deliğime doğru sürtünme yolu oraya boşaldı hemen sildim elimle peçeteyle ama 1 hafta sonra adet oldum yanı adetim 10 gün gecikmiş oldu. üstünden 3 4 hafta geçti ama belimde ağrılar var 5 kez idrar testi yaptım hepside negatif çıktı hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla ilişki ve sonrası hamile olunup olunmayacağı bir çok ziyaretçimiz tarafından merak ediliyor.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/surtunme-yoluyla-iliski-nedir-hamile-kalinir-mi