Kız arkadaşımda adet düzensizliği var 15 gün önce ikimizinde üzerinde çamaşır varken sürtünme yolu ile ilişki yaşadık

Kız arkadaşımda adet düzensizliği var 15 gün önce ikimizinde üzerinde çamaşır varken sürtünme yolu ile ilişki yaşadık kız arkadaşımın çamaşırının üst kısmına boşaldım üzerimizde çamaşır varken tedirginiz arkadaşım ilaçta kullanıyor düzensizlik için günde bir kaç kez midesi bulanıyor hamile mi

Tahlil.com Cevabı : Giysilerini çıkarmadan, üzerlerinde eşofman, pantolan veya elbise varken ilişki yaşayan ve giysilerin üzerine boşalma olduğunda hamile kalıp kalamayacaklarını merak eden genç ziyaretçilerimizin meraklarını giderelim. Bu tür bir ilişki sonrası hamile kalma olasılığı bulunmamaktadır.