Sevgilimle sürtünme yolu ile bir birliktelik yaşadık (üzerimde boxer onda ise iç çamaşırı ve tayt) vardı. Kesinlikle bir boşalma olmadı.Hamilelik riski var mı?

Sevgilimle sürtünme yolu ile bir birliktelik yaşadık (üzerimde boxer onda ise iç çamaşırı ve tayt) vardı. Kesinlikle bir boşalma olmadı. Daha sonrasında sevgilim zamanında adetini oldu ve 5 gün sürdü en önemli belirti (pıhtı) da vardı. Daha sonra hasta oldu ve antibiyotik kullanmaya başladı. Şuan regline 8 gün var akıntıları var ve et parçası gibi bir şey düştüğünü görmüş. Testte yaptırmıştık fakat negatif çıktı yine de hamilelik riski var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez. Bu durumda hamilelik yoktur.