Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, ikimizinde kıyafetleri vardı?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, ikimizinde kıyafetleri vardı. Eve geldiğimde pantolonum da sarı-beyaz arası bir sıvı gördüm ve erkek arkadaşımdan geldiğini düşündüm. içime geçti mi bilmiyorum. Kanama falan gibi olaylar olmadı, bakireyim. Adetimde 3 günlük geçikme var, çok stres yaptım kasıklarım ağrıyor, yorgunluk var . Psikolojik midir ? Hamilelik var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik yok. Kafana takılan diğer soruların cevabını alttaki linke tıklayarak bulabilirsin.http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi