Merhaba . 24 gün önce bir ilşki yaşadım. 12. günde hıv rna testi yaptırdım sonuç negatif?

Merhaba . 24 gün önce bir ilşki yaşadım. 12. günde hıv rna testi yaptırdım sonuç negatif. 12. günde yapılan bu testin güvenilirli olasılığı ne kadardır?Bundan sonra hangi testleri yaptırmam lazım.

Tahlil.com Cevabı : Kime sorarak bu kadar erken yaptırdınız testi.Bu konuda sitemizde birçok yazı var.Arama motorumuzu kullanarak bilgi sahibi olun.