Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ilişkiden sonra adet 1 ay oldu hala görmedim test yaptım negatif çıktı?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ilişkiden sonra adet 1 ay oldu hala görmedim test yaptım negatif çıktı. Geçende buraya tekrar yazmıştım simdi sol kasığım şişti ağrıyor nedeni nedir kimliğimin kaybından dolayı doktora başvuramadım.

Tahlil.com Cevabı : 1 aylık adet gecikmesi oldukça uzun bir süre. Bu durumun pek çok sebebi olur. Mutlaka ilgili doktorun sizi muayene etmesi gerekir. Tavsiyemiz bir uzmana görünmeniz.