Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik zevk suyu beni en çok korkutandı fakat yarim saat sonrasında regl oldum?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik zevk suyu beni en çok korkutandı fakat yarim saat sonrasında regl oldum normal bir şekilde oldu ve bitti fakat bu ay reglim biraz gecikti ve yarim saat sonrasında regl olmam benim korkumu yenmemi sağlayamıyor. Bu durumda hamile kalma olasılığı var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden hemen sonra adet görmüş iseniz hamilelik riski yok denecek kadar azdır..