Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim.pen*simde sıvı hissettim.

Sevgilimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdim. ilişki sırasında pen*simde bir ıslaklık farkettim dokunup ne olduğuna baktıktan sonra smeni olmadığını düşündüm ve sevgilimin vajinasından bulaşan sıvı olabileceğini düşünerek devam ettim. FAkat 3-4 gündür meni olup olmadığı stresini yaşıyorum. Vajinan giriş kısmına hiçbir şekilde sürtünme olmadı. Bunun vajinadan bulaşan sıvı olabilme ihtimali var mı? Sevgilimin mide bulantıları var psikolojik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen gelen sıvı, zevk suyu denen prostat sıvısıdır. Prostat sıvısında da sperm olabilir.Vajinanın içine bir bulaş olmadıkça hamilelik ihtimalinden söz edemeyiz.

h************ :

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik adetim den 1 hafta onecydi 24 ocakta adet oldum bogazim fln agrimisti antibiyotik kullandim bi sonraki ay 26 şubatta adet oldum iki kez gebelik testi yaptirmistim hamile kalma ihtimalim var mi?

Cevap:

Hamile olma ihtimaliniz yok adet gününde ki gecikme normal bir gecikme stres yapmanıza gerek yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k********** :

mrb hocam sürtünme sonrası adetin görülmesi ve ilk defa 5 gün sonra sona ermesi hamilelik durumunu gösterir mi 8 gün sürmesi gereken adet 5 gün sürüyor hamile kalma durumu var mı sayın hocam bu konuda kafam karışık

Cevap:

Vajina ile spermin temas ettiği durumlarda hamilelik söz konusudur. Günü biraz kısa olsa da belirgin adet kanaması görmeniz hamile olmadığınız anlamına gelir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.