Sevgilimle sürtünme yoluyla ılskıye gırdık kıyafetli daha sonra adet oldum

ii günler.sevgilimle sürtünme yoluyla ılskıye gırdık kıyafetli daha sonra adet oldum düzenli bi seklde.adetımden 3 gün sonra yeniden kıyafetlermz vrken kot pantolonlarımız vardı surtunme yolyla ılskıye gırdık bosalp boşlmdığını bilmiyorum ama boşaldysa bile hamilelk söz konusumudur.teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hayır..