Sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadık. Hamile olabilir miyim?

Sevgilimle 2 buçuk 3 hafta önce sevişmemiz oldu . O karnıma boşalıyor biraz dinlendikten sonra tekrar kendini temizlemeden bir sevişme daha başlıyor ve pen*sini vajinama sürtüyor giriş çıkışlar . bu günlerde başım dönüyor ve hafif mide bulantım var . tuvalate de çok çıkar oldum hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz şekilde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılık ancak gene de tedbir olarak adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz.

i********* :

merhaba sürtünme yoluyla ilişkiye girdik daha öncesinde kız arkadaşımı ağızdan yolla zorlamış ve zevk suyu gelmişti bende yere boşaldıktan sonra ilk önce peçete ile sonra ise ıslak mendille sürtünme yolunu geçtik 1 dk sürdü boşalma falan olmadı hamilelik ihtimali var mı hiç kan da gelmemiş?

Cevap:

Zevk suyu olarak isimlendirlen bu sıvının tıptaki adı ise prostat sıvısıdır.
Prostat sıvısı nadiren de olsa sperm hücresi içerebilir.
Bu nedenle az bir olasılık da olsa gebeliğe yol açabilmektedir.
Geri çekme veya dışarı boşalma yöntemi ile korunanlarda istenmeyen gebeliklerin oluşumasına nadir de olsa yol açabilir. Bu tür bir riske girmek istemeyen çiftler için en doğru ve güvenilir yöntem ise prezervatif bir diğer adıyla da kondom kullanılmasıdır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.