Sevgilimle yaklaşık 2 ay önce ilişkiye girdik. O ay düzenli adetimi oldum. Fakat bu ay adetim 15 gün gecikti

Sevgilimle yaklaşık 2 ay önce ilişkiye girdik. O ay düzenli adetimi oldum. Fakat bu ay adetim 15 gün gecikti 2 test yaptım negatif çıktı. Hafif lekelenmem oldu ama devamıda gelmedi. Sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.
O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.