Sevgilimle yüzeysel ilişkiye girdim. Ama birleşme hiçbir şekilde olmadı boşalma sırasında vajinaya geldi mi?

Sevgilimle yüzeysel ilişkiye girdim. Ama birleşme hiçbir şekilde olmadı boşalma sırasında vajinaya geldimi hatırlamıyorum o yüzden hemen yıkadık sonra önceki gün hapı kullandık aradan 1 saat geçtikten sonra adetime 10 gün vardı şimdi adet günümü 2 gün geçiktim test yaptım negatif çıktı olasılık nkdr

Tahlil.com Cevabı : Adet gününüzde 1 haftalık gecikme olursa testi tekrarlamanızı öneririz..