Sık idrara çıkma nedeniyle tam idrar tahlili yaptırmıştım

Merhaba, sık idrara çıkma nedeniyle tam idrar tahlili yaptırmıştım. Normal değerleri parantez içinde yazıyorum. Yorunlarsanız sevinirim. Dansite 1000 (1005-1030) pH 7.0 (5-7.5) Eritrosit 2+POZİTİF (Negatif) Lökosit Negatif (Negatif), diğer değerler normal... Nadir Lökosit, 8-10 Eritrosit görüldü.

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde erkeklerde eritrosit görülmemesi gerekli. Kadınsanız ve adet görüyorsanız eritrosit görülebilir. Tahlil sonuçlarınızı yazarken yaş ve cinsiyetinizi mutlaka yazmalısınız.