Şikayet: burun tıkanıkılığı boğaz ağrısı...

şikayet: burun tıkanıkılığı boğaz ağrısı.hormon testi: serbest t4 çıkan sonuç: 1,19 hematoloji: mchc sonuç:32,2 durum:L-----pdw sonuç:17,9 durum:H-----pct sonuç:0,18 durum:L. biyokimya: ALT sonuç: 56 durum:H-----kolestrol sonuç:252 trigliserid:392 hdl kolestrol:33 ldl kolestrol:150 GGt:125

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen bir enfeksiyon geçiriyorsunuz. Sonuçlarınızda korkulacak birşey yok. Enfeksiyon hastalıkları uzmanına gitmenizi öneririz..