Şimdi ben akdeniz anemisi için hemoglobin elektroforezi tahlilini verecem bunun kaç günde sonucunun çıktıgını biliyormusunuz

Merhaba birşey sorabilirmiyim. Şimdi ben akdeniz anemisi için hemoglobin elektroforezi tahlilini verecem bunun kaç günde sonucunun çıktıgını biliyormusunuz lütfen yardımcı olunuz şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Tetkiki yaptıracağınız laboratuara göre değişmektedir..