Şimdiden teşekkürler. protein : Negatif pH : 5,5 keton : Negatif glukoz : Negatif lökosit : 2-3 dansite : 1.030

Protein : Negatif pH : 5,5 keton : Negatif glukoz : Negatif lökosit : 2-3 dansite : 1.030 bilirubin : Negatif eritrosit : +++ nitrit : Negatif ürobilinojen : Normal bakteri : 0 yassı epitel hücreleri : 4-5 lokösit mik. :Negatif mik. açıklama : 0 eritrosit mik. :bol

Tahlil.com Cevabı : Test yapılırken adetli iseniz sorun yoktur, adet döneminiz değilse taş veya kum döküyor olabilirsiniz, idrarda kanama görünüyor..