Lökosit (++) Pozitif Negatif, Eritrosit 71,Lökosit 169,Epitel 10, Az sayıda bakteri idrarımda??

Renk Sarı , Görünüş Bulanik , Yoğunluk 1020, pH 5,0 Lökosit (++) Pozitif Negatif Nitrit Negatif Protein 50 mg/dL Negatif Glukoz Negatif Keton Negatif Ürobilinojen Normal Bilirubin Negatif Hemoglobin (++)Pozitif Negatif Eritrosit 71,Lökosit 169,Epitel 10, Az sayıda bakteri

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, kültür aldırmanızı öneririz..