Sindirim sorunları ile doktora gittim.Kan tahlil sonuçlarında HGB, HCT, MCV, MCH değerleri eksik çıktı?

Sindirim sorunları ile doktora gittim.Kan tahlil sonuçlarında HGB, HCT, MCV, MCH değerleri eksik çıktı , Biyokimya tetkiklerinde BUN, Serbest T4, Ferritin eksik ve RDW yuksek çıktı. bunlar ne anlama gelmektedir

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık olduğu anlaşılıyor, daha detaylı araştırma için bir dahiliye uzmanına başvurun